Przejdź do treści

Do 6 lipca głosujemy na zadania Budżetu Obywatelskiego Małopolski

01.07.2016

Do 6 lipca głosujemy na zadania Budżetu Obywatelskiego Małopolski

Do 6 lipca głosujemy na zadania Budżetu Obywatelskiego Małopolski

Trwa 1. edycja Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Do dnia 6 lipca 2016 r. można głosować na zadania wytypowane przez mieszkańców w ramach Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego.

W głosowaniu mogą wziąć udział mieszkańcy Małopolski, którzy najpóźniej w dniu głosowania ukończyli 16 rok życia. Krakowianin głosuje na jeden projekt z powiatu Kraków.

Głosować można osobiście w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego przy ulicy Racławickiej 56 w Krakowie, elektronicznie na stronie internetowej www.bo.malopolska.pl lub korespondencyjnie poprzez przesłanie karty do głosowania z dopiskiem Budżet Obywatelski na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, ul. Racławicka 56, 30-017 Kraków.

Zwracamy się do mieszkańców z prośbą o oddanie głosu na projekt, który został przygotowany w ramach działalności Stowarzyszenia Dzielnic Podgórskich (Dzielnic: VIII, IX, X XI. XII i XIII) przez przewodniczącego Dzielnicy IX Łagiewniki-Borek Fałęcki Jana S. Pietrasa.

Tytuł zadania: Rocznicowy koncert integracyjny dla mieszkańców dzielnic podgórskich z okazji połączenia Miasta Krakowa z Podgórzem

Opis: Koncert z programem muzycznym, elementami informacyjnymi, konkursowymi oraz z prezentacją działalności Stowarzyszenia Dzielnic Podgórskich i dorobku Dzielnic VIII-XIII.

KOD: PKRKK012

CHARAKTER: kulturalny

KOSZT PROJEKTU: 100 000 zł

Zasięg: MIASTO Kraków

Projekt został pozytywnie zweryfikowany.

Wracaj

Najbliższe posiedzenie rady

22.05.2018 r., godz. 18.30, LIII sesja Rady Dzielnicy IX

Informacje dla Seniorów