Przejdź do treści

Do 6 lipca głosujemy na zadania Budżetu Obywatelskiego Małopolski

01.07.2016

Do 6 lipca głosujemy na zadania Budżetu Obywatelskiego Małopolski

Do 6 lipca głosujemy na zadania Budżetu Obywatelskiego Małopolski

Trwa 1. edycja Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Do dnia 6 lipca 2016 r. można głosować na zadania wytypowane przez mieszkańców w ramach Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego.

W głosowaniu mogą wziąć udział mieszkańcy Małopolski, którzy najpóźniej w dniu głosowania ukończyli 16 rok życia. Krakowianin głosuje na jeden projekt z powiatu Kraków.

Głosować można osobiście w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego przy ulicy Racławickiej 56 w Krakowie, elektronicznie na stronie internetowej www.bo.malopolska.pl lub korespondencyjnie poprzez przesłanie karty do głosowania z dopiskiem Budżet Obywatelski na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, ul. Racławicka 56, 30-017 Kraków.

Zwracamy się do mieszkańców z prośbą o oddanie głosu na projekt, który został przygotowany w ramach działalności Stowarzyszenia Dzielnic Podgórskich (Dzielnic: VIII, IX, X XI. XII i XIII) przez przewodniczącego Dzielnicy IX Łagiewniki-Borek Fałęcki Jana S. Pietrasa.

Tytuł zadania: Rocznicowy koncert integracyjny dla mieszkańców dzielnic podgórskich z okazji połączenia Miasta Krakowa z Podgórzem

Opis: Koncert z programem muzycznym, elementami informacyjnymi, konkursowymi oraz z prezentacją działalności Stowarzyszenia Dzielnic Podgórskich i dorobku Dzielnic VIII-XIII.

KOD: PKRKK012

CHARAKTER: kulturalny

KOSZT PROJEKTU: 100 000 zł

Zasięg: MIASTO Kraków

Projekt został pozytywnie zweryfikowany.

Wracaj

Najbliższe posiedzenie rady

6.11.2017 r., godz. 18.30 XLIV sesja Rady Dzielnicy IX

6.11.2017 r., godz. 20.30 XLV sesja (nadzwyczajna) Rady Dzielnicy IX

Informacje dla Seniorów