Przejdź do treści
19.05.2024

Kariera kwitnie w maju - przyjdź na targi pracy w TAURON Arenie Kraków

Kariera kwitnie w maju - przyjdź na targi pracy w TAURON Arenie Kraków

Szukasz pracy, nowych możliwości zawodowych lub chcesz rozpocząć własny biznes? Zastanawiasz się, jak rozwinąć swoją karierę? A może po prostu pragniesz zdobyć nowe umiejętności i poszerzyć swoje kompetencje? Bez względu na Twoje cele zawodowe Targi Pracy i Przedsiębiorczości „Majówka z pracą" są idealnym miejscem dla Ciebie!

22 maja zapraszamy Cię do TAURON Areny w Krakowie na wydarzenie, które może zmienić Twoje życie zawodowe. Targi Pracy i Przedsiębiorczości to nie tylko okazja do znalezienia wymarzonej pracy, ale także możliwość nawiązania kontaktów z wiodącymi firmami w Krakowie oraz konsultacji z ekspertami ds. kariery zawodowej. Podczas „Majówki z pracą" będziesz miał okazję uczestniczyć w różnorodnych wydarzeniach. Warsztaty tematyczne, prezentacje firm oraz konsultacje z doradcami zawodowymi to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na Ciebie podczas tego wyjątkowego dnia.
Targi Pracy organizowane przez Grodzki Urząd Pracy w Krakowie oraz Wydział ds. Przedsiębiorczości i Innowacji Urzędu Miasta Krakowa to wyjątkowa okazja do uzyskania wielu cennych informacji o aktualnej sytuacji na rynku pracy.
Czekają na Ciebie trzy strefy tematyczne: wystawiennicza, przedsiębiorczości i warsztatowa.

Więcej informacji: Strona internetowa Grodzkiego Urzędu Pracy w Krakowie

Wracaj

Najbliższe posiedzenie Rady Dzielnicy IX

19 czerwca (środa),
godz. 17:00

 

Inicjatywy obywatelskie