Przejdź do treści
06.08.2020

Lato z KKR3+

Lato z KKR3+

Dzieci i młodzież legitymująca się ważną Krakowską Kartą Rodzinną zapraszamydo skorzystania,  w okresie wakacji, tj., od dnia 1 lipca do 31 sierpnia 2020, z atrakcji przygotowanych przez Gminę Miejską Kraków i Partnerów Programu KKR 3+. Bilety finansowane są przez Gminę Miejską Kraków, a niewykorzystane jednego dnia przechodzą na dzień następny.
W ramach akcji Lato z KKR będzie możliwość odbioru bezpłatnych biletów w 10 poniżej wskazanych miejscach:
1.Park Edukacji Globalnej – Wioski Świata (ul. Tyniecka 39):
W okresie wakacji w dni powszednie (od poniedziałku do piątku) w kasie będzie czekało 10 bezpłatnych biletów rodzinnych (2 osoby dorosłe + 3 dzieci - limit dzienny), uprawniających do korzystania z Parku Edukacji Globalnej przez jedną godzinę.

2. Park Rozrywki GOkidz (ul. Rzemieślnicza 20G): W okresie wakacji, w dni powszednie (od poniedziałku do piątku) w kasie będzie czekało 5 bezpłatnych biletów (limit dzienny). Bilet upoważnia do korzystania z Parku Rozrywki przez jedną godzinę.

3. Park Trampolin GOjump (ul. Sikorki 23):
W okresie wakacji w dni powszednie (od poniedziałku do piątku) w kasie będzie czekało 5 bezpłatnych biletów (limit dzienny). Bilet upoważnia do korzystania z parku trampolin przez jedną godzinę. Uczestnicy zobowiązani są do zakupu specjalnych skarpet antypoślizgowych.


4. Park Trampolin GOjump (ul. Rzemieślnicza 20G):
W okresie wakacji w dni powszednie (od poniedziałku do piątku) w kasie będzie czekało 5 bezpłatnych biletów (limit dzienny). Bilet upoważnia do korzystania z parku trampolin przez jedną godzinę. Uczestnicy zobowiązani są do zakupu specjalnych skarpet antypoślizgowych.


5. Park Rozrywki Rodzinnej Wola Park (al. Kasztanowa 1):
W okresie wakacji w dni powszednie(od poniedziałku do piątku) w kasie będzie czekało 10 bezpłatnych biletów (limit dzienny). Bilet upoważnia do godzinnego korzystania z Parku Rozrywki.


6. Fundacja Miejski Park i Ogród Zoologiczny (ul. Kasy Oszczędności Miasta Krakowa 14):
W okresie wakacji w dni powszednie(od poniedziałku do piątku) w kasie będzie czekało 10 bezpłatnych biletów (limit dzienny). Bilet wstępu to jednorazowy wstęp do Ogrodu Zoologicznego na dowolną liczbę godzin w ciągu 1 dnia, dla 1 osoby.


7. Krakowski Klub Kajakowy (ul. Kolna 2):
W okresie wakacji w dni powszednie (od poniedziałku do piątku) w kasie będzie czekało 10 bezpłatnych biletów (limit dzienny).Bilet upoważnia do 2 godzinnego korzystania z basenu.


8. Wrotkarnia Przewrotki (ul. Centralna 41A):
W okresie wakacji w dni powszednie (od poniedziałku do piątku) w kasie będzie czekało 5 bezpłatnych biletów (limit dzienny), uprawniających do korzystania z toru wrotkarskiego oraz wypożyczenia wrotek. Bilet uprawnia do korzystania z toru wrotkarskiego przez jedną godzinę.


9.Wake Point Kraków Bagry ( ul. Łanowa 1):
W okresie wakacji, w dni powszednie (od poniedziałku do piątku) w kasie będzie czekało 10 bezpłatnych biletów (limit dzienny). 1 bilet wstępu to: pływanie wraz z wypożyczeniem deski i instruktażem w ciągu 1 dnia, dla 1 osoby.


10. Ogród Doświadczeń im. Stanisława Lema(al. Pokoju 68):
W okresie wakacji, w dni powszednie (od poniedziałku do piątku) w kasie będzie czekało 20 bezpłatnych biletów (limit dzienny). Bilet wstępu to jednorazowy wstęp do Ogrodu Doświadczeń na dowolną liczbę godzin w ciągu 1 dnia, dla 1 osoby.

Wracaj

Najbliższe posiedzenie Rady Dzielnicy IX

21 października (środa), 
godz. 17:00

Inicjatywy obywatelskie