Przejdź do treści
01.07.2018

Talent i Mistrz

Talent i Mistrz

„Ani bowiem talent bez wiedzy, ani wiedza bez talentu nie mogą stworzyć doskonałego mistrza”
Witruwiusz

Dzielnicowy projekt „Talent Łączy Pokolenia 2018” zakończył się w dniu 14 czerwca uroczystą galą Święta Talentów. W sali widowiskowej Centrum Sztuki Współczesnej Solvay w obecności laureatów, uczestników konkursu i zaproszonych gości, wręczone zostały nagrody Grand Prix dla Talentu i Grand Prix dla Mistrza.
Tegorocznymi laureatami zostali Natalia Pacyga, uczennica Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Nr 6 im. Jana Pawła II w Krakowie oraz Jerzy Faliszek, mieszkaniec Borku Fałęckiego. Laureaci nagrodzeni zostali pamiątkowymi kryształowymi drzewkami, dyplomami, drobnymi upominkami i nagrodą główną w wysokości 1500 zł. Wszystkie upominki i koszty organizacyjne projektu ponosi Rada Dzielnicy IX.
Gratulujemy laureatom i wszystkim uczestnikom konkursu, których bogaty katalog talentów mogliśmy z ogromną satysfakcją oglądać w czasie finałowej prezentacji. Wprawdzie tegoroczny konkurs mamy już za sobą, ale w tym miejscu jest okazja do zachęcenia osób, które z pasją oddają się działaniom wyjątkowym, pielęgnując swój talent, zainteresowania, wiedzę, do zapoznania się z założeniami projektu, przeczytania regulaminu konkursu „Talent Łączy Pokolenia” (informacje znajdują się na stronie internetowej Dzielnicy IX) i zgłoszenia swojej kandydatury do przyszłorocznej, trzeciej edycji konkursu.
Dziękujemy organizatorowi Święta Talentów, którym w dwóch kolejnych latach: 2017 i 2018 było Centrum Sztuki Współczesnej Solvay w Krakowie.
Do zobaczenia za rok.               

RG

Wracaj

Najbliższe posiedzenie rady

termin kolejnej sesji zostanie podany wkrótce

Inicjatywy obywatelskie