Przejdź do treści

Wyniki głosowania na zadania Budżetu Obywatelskiego Krakowa 2017

26.07.2017

Wyniki głosowania na zadania Budżetu Obywatelskiego Krakowa 2017

Po zliczeniu oraz weryfikacji głosów opublikowane zostały wyniki głosowania na zadania w ramach IV edycji Budżetu Obywatelskiego Krakowa. Mieszkańcy decydowali w nim, na jakie zadania ogólnomiejskie oraz dzielnicowe powinno zostać przeznaczonych ponad 12 mln złotych.

W ramach IV edycji Budżetu Obywatelskiego Krakowa oddano 32280 głosów, w tym 21766 głosów za pomocą platformy internetowej oraz 10514 głosów za pomocą kart papierowych wrzucanych do urn, co jasno potwierdza celowość działań grup mieszkańców starających się o przywrócenie tej formy głosowania.
Ostateczna lista zadań do realizacji w ramach tegorocznej edycji budżetu obywatelskiego zostanie podana do publicznej wiadomości po podpisaniu przez Prezydenta Miasta Krakowa zarządzenia w sprawie zatwierdzenia listy zadań o charakterze ogólnomiejskim do realizacji w ramach budżetu obywatelskiego miasta Krakowa oraz po podjęciu przez wszystkie Rady Dzielnic zaangażowane w proces budżetu obywatelskiego stosownych uchwał, nie później niż do 31 lipca br.
Dziś podajemy do Państwa wiadomości wyniki głosowania na zadania o charakterze lokalnym (Dzielnica IX).

Więcej o Budżecie Obywatelskim Krakowa 2017.

Wracaj

Najbliższe posiedzenie rady

24.01.2019 r., godz. 18.00

III sesja Rady Dzielnicy IX

Informacje dla Seniorów