Przejdź do treści
19.04.2017

Talent Łączy Pokolenia

Talent Łączy Pokolenia

Rada Dzielnicy IX Łagiewniki-Borek Fałęcki oraz CSW Solvay zapraszają do udziału w pierwszej edycji Konkursu „Talent Łączy Pokolenia”. To inicjatywa, która ma na celu uznanie i promocję indywidualnych talentów, pasji i dokonań, adresowana do dzieci i młodzieży (do 18 roku życia) oraz nauczycieli, opiekunów, instruktorów, działaczy młodzieżowych, którzy swoje zainteresowania, pasje i talenty propagują wśród lokalnej społeczności. Liczymy na to, że projekt będzie przyczynkiem do współtworzenia bogatej historii naszej dzielnicy.

Uczestnikiem konkursu może być osoba zgłoszona przez placówki oświatowe oraz kulturalne działające na terenie Dzielnicy IX: nauczyciel, instruktor, opiekun, wolontariusz, który w wydatny sposób przyczynił się do rozwoju talentu swoich podopiecznych. Warunkiem uczestnictwa jest złożenie w podanym terminie formularza zgłoszeniowego i zakwalifikowanie zgłoszenia przez Kapitułę Nagrody (o czym każdy zgłoszony kandydat zostanie poinformowany) oraz załączenie do formularza zgłoszeniowego prezentacji multimedialnej osoby kandydata i jego zainteresowań.

Na zgłoszenia czekamy do 31 kwietnia 2017 r. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 31 maja 2017 r., a uroczyste wręczenie nagród laureatom GRAND PRIX DLA TALENTU oraz GRAND PRIX DLA MISTRZA odbędzie się w Sali Widowiskowej CSW Solvay, w dniu 9 czerwca 2017 roku.

Projekt Talent Łączy Pokolenia wpisany został w obchody Święta Talentów w Dzielnicy IX jako impreza towarzysząca Dniom Dzielnicy IX.

Organizatorzy

opis projektu Talent Łączy Pokolenia

zobacz plakat

zobacz REGULAMIN przyznania Nagrody w Konkursie Nagradzamy Talenty


Wracaj

Najbliższe posiedzenie rady

15.11.2018 r., godz. 18.30, LXII sesja Rady Dzielnicy IX

Informacje dla Seniorów