Przejdź do treści
23.01.2017

Debata nt. energii odnawialnej i możliwości walki ze smogiem w Krakowie

Rada Naukowa Polskiego Klubu Ekologicznego serdecznie zaprasza na ekodebatę (nr 17), która odbędzie się  20 lutego (poniedziałek) 2017 o godz.16.30 w auli Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie (al. Kijowska 14).

Temat: 

Energia odnawialna w Krakowie w walce ze smogiem. Stan aktualny i możliwości.

To niezwykle ważny temat i problem dla Miasta Krakowa, które póki co nie może się zbytnio pochwalić sukcesami w wykorzystaniu energii odnawialnej. Jakie są szanse na zwiększenie możliwości  fotowoltaiki, pomp cieplnych i innych alternatywnych źródeł? Jakie są bariery? Co przeszkadza? Czy  potrafimy oszczędzać energię i zredukować jej użycie?

W debacie koncentrujemy się wyłącznie na Krakowie. Na spotkanie zapraszamy: ekspertów, naukowców, producentów, firmy, radnych miasta, posłów Sejmu RP.

Zaproszenie wysyłamy też do Ministerstwa Środowiska, Energii i Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki  Wodnej, funduszy dotujących wykorzystanie energii odnawialnej (np. szwajcarskich).

Po debacie eco-coctail party.

Zapraszamy do udziału w debacie. Potwierdzenie udziału prosimy wysłać na adres e-mail: ekokonferencja@gmail.com  do dnia  27.01.2017 z zaznaczeniem: a) prezentacja referatu-komunikatu (max 15 minut), b) udział w dyskusji, c) uczestnik-słuchacz.

Kontakt:

e-mail ekokonferencja@gmail.com   

tel. 690 948 966 (Z. Fura) 

Organizator debaty:

Polski Klub Ekologiczny i Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości

Prowadzenie:

Prof. dr hab. inż. Włodzimierz Roszczynialski (Rektor WSZiB) i dr Zygmunt Fura (Polski Klub Ekologiczny)

 

Z wyrazami szacunku

Prezes Zarządu Okręgu PKE mgr Adam Markowski

Sekretarz Rady Naukowej PKE dr Zygmunt Fura

 

 

Wracaj

Najbliższe posiedzenie rady

22.05.2018 r., godz. 18.30, LIII sesja Rady Dzielnicy IX

Informacje dla Seniorów