Przejdź do treści
22.10.2012

Oferta MPO na odbiór odpadów zielonych (liści)

Wielu mieszkańców, właścicieli domów jednorodzinnych z ogrodami, zwraca się do radnych z zapytaniami w sprawie jesiennej zbórki liści, jaka była przeprowadzana w roku ubiegłym przez ZIKiT. Problem pozbywania się liści z prywatnych posesji wraca każdej jesieni, a ubiegłoroczna akcja cieszyła się zainteresowaniem i dobrymi opiniami wśród mieszkańców.

Informujemy, że w bieżącym roku, na skutek zmiany systemu gospodarki śmieciowej, odbiorem odpadów zielonych (liści) zajmuje się MPO, które przedstawiło Dzielnicy IX następującą ofertę.

Odpady (liście) zebrane w workach foliowych o poj. 0,12m3, gromadzone na posesji przy pojemnikach odbierane będą w dniach 29-31 października 2012 r. (dokładny termin do uzgodnienia). Stawka za odbiór wynosi 5 zł netto (5,40 zł brutto) za worek.

W celu ustalenia dnia wywozu śmieci należy skontaktować się z MPO pod nr telefonu 12 64 62 222 lub mailowo: bok@mpo.krakow.pl.

W przypadku osób, które nie są klientami MPO, istnieje możliwość odbioru liści po wcześniejszym przesłaniu danych do faktury oraz zgłoszenia na adres mailowy bok@mpo.krakow.pl.

Wracaj

Najbliższe posiedzenie Rady Dzielnicy IX

30 listopada (środa), 
godz. 17:00

 

Inicjatywy obywatelskie